Diody LED

Diody LED

Zmień lub usuń filtry

Brak wyników wyszukiwania

Zmień lub usuń filtry

Diody LED sklep

Oświetlenie LED cieszy się rosnącą popularnością i musisz wiedzieć, że trend ten jest jak najbardziej zrozumiały. Dioda LED to na obecną chwilę najbardziej zaawansowane technologicznie źródło światła. Oświetlenie to pod wpływem prądu emituje w zakresie światła widzialnego, podczerwieni czy ultrafioletu. Diody mogą występować w taśmach, żarówkach, świetlówkach, naświetlaczach, modułach, oprawach schodowych, oprawach meblowych i żarówkach samochodowych. Trudno narzekać na dostępne możliwości, prawda? Osoby zainteresowane barwą muszą wziąć pod uwagę półprzewodnik – tylko półprzewodnik ma wpływ na to, jaka barwa jest emitowana. Warto również pamiętać o tym, że przy wyborze diody LED mamy do czynienia z wydzielaniem minimalnej ilości ciepła i nienagrzewaniem pomieszczeń. Oznacza to mniej więcej tyle, że klienci mogą liczyć nawet na 90% oszczędności w zużyciu energii. Przy rosnących cenach to niebagatelne wsparcie. Do tego materiały wykorzystywane podczas produkcji diod są ekologiczne i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Jeśli tylko chcemy, możemy pomóc sobie i środowisku, które jest wokół nas.

Diody Led – rodzaje dostępne w naszym sklepie

Jeżeli rozglądasz się za diodami LED, oferta naszego sklepu powinna wzbudzić zainteresowanie. Wśród propozycji można znaleźć choćby mnóstwo diód LED SMD. SMD jest skrótem od  „Surface Mounted Diode” i co najważniejsze, mowa o wariancie, w przypadku którego mamy diodę zamkniętą w półsztywnej żywicy. Co więcej, żywica ta jest przymocowana do obwodu. Diody te można określić jako znacznie mniejsze niż oryginalne układy diód tradycyjnych. Niemniej mniejsze nie znaczy gorsze – możemy mówić o znacznie większej wydajności niż w przypadku tradycyjnych układów. Warto także mieć świadomość tego, że rozwijanie się diód SMD można określić przełomem w rozwoju całej technologii LED. Mamy rozwiązanie, przy którym nic nie stoi na przeszkodzie, aby trzy diody znalazły się na jednym chipie. Pamiętajmy także o tym, że podczas zajmowania się oświetleniem trzeba też brać pod uwagę posiadane akcesoria. Jeśli jest z tym jakiś problem, również możesz liczyć na nasze wsparcie – wśród dostępnych produktów można znaleźć różnorakie oprawki czy tulejkę dystansową.

Dlaczego warto kupić diody LED w AVmarket.eu?

Nasze diody LED są odpowiedzią na wszelkie oczekiwania związane ze zmianą oświetlenia. Jesteśmy na rynku od wielu lat, także wiemy, czego oczekują klienci. Dodatkowo postawienie na wysokiej jakości diody LED to wybór wielu zalet. Przede wszystkim oszczędności i troska o środowisko, czyli zalety, o których już wcześniej była mowa. Do tych atutów można dodać też choćby długą żywotność (nawet 6 lat używalności), szybką reakcję przy włączaniu i wyłączaniu, małe rozmiary gwarantujące nieskończone możliwości konstrukcyjne czy uniwersalne zastosowanie. Ludzie mogą czasem zastanawiać się nad tym, czy dane oświetlenie będzie pasować, a diody LED sprawdzą się jako oświetlenie główne, robocze lub dekoracyjne.